Witam Państwa na mojej stronie internetowej.

Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Gdańsku, Sopocie i Gdyni
Oprowadzam  grupy turystyczne  oraz indywidualnych  turystów.
W swojej pracy posługuje się językiem polskim i fińskim.

Oferuję Państwu profesjonalne przekazanie wiedzy o zabytkach, miejscach i ważnych wydarzeniach historycznych.
Proszę o zapoznanie się z moimi propozycjami wycieczek.

Czy warto zatrudnić przewodnika ?

Turysta po przyjeździe  do Trójmiasta już pierwszego dnia zmierzy  się z problemem właściwego wyboru  programu zwiedzania.

Wiele osób jest zaskoczonych wielkością  aglomeracji, która liczy około miliona  mieszkańców i rozciąga się wzdłuż zatoki Gdańskiej na długości 30 km.
Samo rozpoznanie systemu poruszania się  po tym obszarze wymaga czasu. Czasu, który jest szczególnie ważny dla turystów przyjeżdżających na krótki okres.

Trójmiasto przyciąga jak magnez  różnorodnością stylów architektury, wielością zabytków, miejsc i zdarzeń  historycznych.
I właśnie dla przyjemnego i wydajnego poznania tego wszystkiego,     rozsądnym jest zwrócenie się o pomoc do licencjonowanego przewodnika.                                                                                               Korzystając z  usług przewodnickich wykorzystacie Państwo lepiej i wydajniej czas a jednocześnie wzbogacicie się o wiedzę, którą przewodnik potwierdził zdając egzamin przed Komisją Państwową.
Nie tylko opowiem Państwu o Trójmieście jego zabytkach i historii ale również przekażę praktyczną wiedzę, która pomoże Wam później już bez przewodnika pewniej poruszać się po Trójmieście.